DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58401

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   04:00 R 58401
Bydgoszcz Zachód 04:03 04:04  
Bydgoszcz Osowa Góra 04:07 04:07  
Pawłówek 04:11 04:11  
Zielonczyn 04:14 04:15  
Ślesin 04:20 04:21  
Nakło nad Notecią 04:29 04:29  
Anieliny 04:35 04:36  
Samostrzel 04:39 04:40  
Jadwiżyn 04:43 04:44  
Wyrzysk Osiek 04:49 04:50  
Krostkowo 04:54 04:55  
Białośliwie 05:00 05:00  
Miasteczko Krajeńskie 05:06 05:06  
Kaczory 05:13 05:14  
Piła Główna 05:23    
Dni kursowania:
kursuje 12. Mar do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.