DP
Pociągi/linie

Wybór

REX 5349

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Innsbruck Hbf   14:21 REX 5349
Rum b.Innsbruck 14:26 14:26  
Hall in Tirol 14:29 14:30  
Schwaz 14:41 14:42  
Jenbach 14:47 14:48  
Brixlegg 14:54 14:55  
Kundl 15:01 15:01  
Wörgl Hbf 15:07 15:22 S 6
Wörgl Süd-Bruckhäusl 15:26 15:26  
Hopfgarten im Brixental 15:31 15:31  
Hopfgarten im Brixental Berglift 15:33 15:34  
Windau im Brixental 15:40 15:40  
Westendorf in Tirol 15:44 15:44  
Brixen im Thale 15:47 15:48  
Kirchberg in Tirol 15:51 15:52  
Kitzbühel Schwarzsee 15:56 15:56  
Kitzbühel Hahnenkamm 15:59 15:59  
Kitzbühel 16:02 16:03  
Oberndorf in Tirol 16:07 16:08  
St. Johann in Tirol 16:11 16:12  
Grieswirt 16:15 16:16  
Fieberbrunn 16:20 16:20  
Pfaffenschwendt 16:25 16:25  
Hochfilzen 16:30    
Dni kursowania:
kursuje 16. Lip do 31. Sie 2018 Pn - Pt; oprócz 15. Sie 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
Miejsce dla wózków inwalidzkich - zgłaszać pod tel. +43 5 1717
pojazd niskopodłogowy
WC warunkowo dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich
wsiadanie tylko z ważnym biletem (REX, R, S-Bahn)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.