DP
Pociągi/linie

Wybór

81194

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ilmenau   07:18 81194
Ilmenau Pörlitzer Höhe 07:20 07:20  
Ilmenau-Roda 07:23 07:23  
Elgersburg 07:26 07:28  
Geraberg 07:30 07:30  
Martinroda 07:33 07:33  
Plaue(Thür) 07:40 07:40  
Arnstadt Süd 07:46 07:46  
Arnstadt Hbf 07:49 07:50  
Haarhausen 07:53 07:53  
Sülzenbrücken 07:56 07:56  
Neudietendorf 07:59 08:00  
Erfurt-Bischleben 08:05 08:05  
Erfurt Hbf 08:10    
Dni kursowania:
kursuje 15. do 24. Wrz 2018
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przystanek na żądanie (Ilmenau-Roda --> Ilmenau-Roda)
przystanek na żądanie (Martinroda --> Martinroda)
tylko 2 kl. (Ilmenau --> Arnstadt Hbf)
pojazd przystosowany dla niepełnosprawnych
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
automat biletowy w pociągu

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.