DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 66528

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Legnica   05:33 KD 66528
Jaśkowice Legnickie 05:40 05:40  
Szczedrzykowice 05:43 05:43  
Malczyce 05:49 05:50  
Środa Śląska 05:55 05:56  
Przedmoście Święte 05:59 05:59  
Miękinia 06:04 06:04  
Mrozów 06:07 06:08  
Wrocław Leśnica 06:12 06:13  
Wrocław Żerniki 06:16 06:16  
Wrocław Nowy Dwór 06:19 06:19  
Wrocław Muchobór 06:22 06:22  
Wrocław Główny 06:28    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 7. Cze 2019 Pn - Pt; oprócz 22. Kwi 2019, 1., 3. Maj 2019
Dalsze informacje:
Koleje Dolnośląskie
tylko 2 kl.
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.