DP
Pociągi/linie

Wybór

R 55434

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   20:00 R 55434
Gdynia Orłowo 20:05 20:05  
Sopot 20:09 20:09  
Gdańsk Oliwa 20:13 20:13  
Gdańsk Wrzeszcz 20:17 20:18  
Gdańsk Główny 20:22 20:24  
Gdańsk Orunia 20:27 20:28  
Gdańsk Lipce 20:30 20:31  
Pruszcz Gdański 20:35 20:35  
Cieplewo 20:38 20:38  
Różyny 20:41 20:41  
Skowarcz 20:45 20:45  
Pszczółki 20:47 20:48  
Miłobądz 20:51 20:52  
Tczew 20:57 20:59  
Czarlin 21:04 21:05  
Subkowy Centrum 21:09 21:10  
Subkowy 21:12 21:13  
Pelplin 21:18 21:19  
Kulice Tczewskie 21:23 21:24  
Morzeszczyn 21:28 21:28  
Majewo 21:32 21:32  
Smętowo 21:39    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 12. Gru 2018 do 9. Mar 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.