DP
Pociągi/linie

Wybór

R 90226

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bydgoszcz Główna   14:24 R 90226
Bydgoszcz Leśna 14:29 14:29  
Bydgoszcz Bielawy 14:31 14:32  
Bydgoszcz Wschód 14:34 14:35  
Bydgoszcz Łęgnowo 14:38 14:38  
Solec Kujawski 14:45 14:46  
Przyłubie 14:51 14:51  
Cierpice Kąkol 14:58 14:59  
Toruń Kluczyki 15:05 15:06  
Toruń Główny 15:10 15:16 R 90227
Toruń Miasto 15:19 15:20  
Toruń Wschodni 15:23 15:24  
Papowo Toruńskie 15:30 15:31  
Turzno 15:34 15:35  
Kamionki Jezioro 15:38 15:39  
Rychnowo Wielkie 15:41 15:42  
Kowalewo Pomorskie 15:46 15:46  
Zieleń 15:51 15:52  
Wąbrzeźno 15:57 15:57  
Książki 16:04 16:04  
Jabłonowo Pomorskie 16:12 16:13  
Ostrowite koło Jabłonowa 16:19 16:19  
Lipinki 16:23 16:24  
Biskupiec Pomorski 16:28 16:29  
Jamielnik 16:35 16:36  
Iława Główna 16:43 16:44  
Rudzienice Suskie 16:50 16:51  
Pikus 16:55 16:55  
Samborowo 17:00 17:00  
Ostróda 17:07 17:08  
Lubajny 17:12 17:12  
Stare Jabłonki 17:16 17:17  
Biesal 17:24 17:24  
Unieszewo 17:29 17:30  
Naterki 17:34 17:35  
Olsztyn Zachodni 17:41 17:42  
Olsztyn Główny 17:45    
Dni kursowania:
kursuje 1. Lis do 8. Gru 2018; oprócz 2. do 12. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.