DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus SEV Kierunek: Kranichfeld

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Weimar   00:55 Bus SEV
Weimar West 01:00 01:00  
Weimar Berkaer Bf 01:03 01:04  
Nohra(Weimar) 01:09 01:09  
Obergrunstedt 01:11 01:11  
Holzdorf(b Weimar) 01:15 01:15  
Legefeld 01:18 01:18  
Hetschburg 01:23 01:23  
Bad Berka Zeughausplatz 01:29 01:29  
Bad Berka 01:31 01:31  
München(Bad Berka) 01:36 01:36  
Tannroda 01:39 01:39  
Kranichfeld 01:45    
Dni kursowania:
kursuje 5. Maj 2018
Dalsze informacje:
zastępcza komunikacja szynowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.