DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80427

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Krzyż   14:58 R 80427
Stare Bielice 15:03 15:04  
Nowe Drezdenko 15:09 15:09  
Stare Kurowo 15:17 15:18  
Strzelce Krajeńskie Wschód 15:23 15:24  
Sarbiewo 15:27 15:28  
Górki Noteckie 15:32 15:33  
Santok 15:38 15:39  
Gorzów Wielkopolski Wschodni 15:51    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Wrz 2018; oprócz 25. Gru 2017, 1. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.