DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32478

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Köln Hbf   19:52 RB 32478
Köln Messe/Deutz 19:54 19:55  
Köln-Mülheim 19:59 20:00  
Leverkusen-Schlebusch 20:05 20:06  
Opladen 20:09 20:10  
Leichlingen 20:14 20:15  
Solingen Hbf 20:19 20:20  
Haan 20:22 20:23  
Gruiten 20:26 20:27  
Wuppertal-Vohwinkel 20:31 20:32  
Wuppertal Hbf 20:36 20:37  
Wuppertal-Barmen 20:40 20:41  
Wuppertal-Oberbarmen 20:45    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8., 9. Cze 2019 (Köln Hbf --> Opladen) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018 (Opladen --> Wuppertal Hbf) kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 15. Gru 2018, 8. do 13. Lut 2019 (Wuppertal Hbf --> Wuppertal-Oberbarmen)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.