DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91103

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   09:26 LS 91103
Łódź Niciarniana 09:29 09:29  
Łódź Widzew 09:32 09:32  
Koluszki 09:43 09:44  
Rogów 09:49 09:50  
Skierniewice 10:04 10:05  
Warszawa Zachodnia 10:34 10:35  
Warszawa Centralna 10:39 10:40  
Warszawa Wschodnia 10:46    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Mar     |    x    |xx  |  xx|    xx
Kwi     |xx  |  xx|    xxx  | xx | 
Maj x xxx    |xx  |  xx|    xx   | 
Cze xx  |  xx|    xx   x xx |   xx 
Lip     |xx  |  xx|    xx   | xx | 
Sie   xx|    xx   x xx |   xx    |x
Wrz x   | xx |   xx    |xx  |  xx| 
Paź     xx   | xx |   xx    |xx  | 
Lis xxx |   xxx   |xx  |  xx|    x 
Gru x   | xx |   x|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.