DP
Pociągi/linie

Wybór

R 2937

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Maribor   18:24 R 2937
Maribor Tezno 18:26 18:27  
Hoce 18:30 18:31  
Orehova vas 18:33 18:34  
Race 18:36 18:37  
Pragersko 18:42 18:43  
Slovenska Bistrica 18:48 18:49  
Poljcane 18:55 18:56  
Dolga Gora 19:02 19:03  
Ostrozno 19:06 19:06  
Ponikva 19:10 19:11  
Grobelno 19:14 19:15  
Sentjur 19:18 19:19  
Store 19:23 19:24  
Celje 19:28 19:33 Bus 2937
Lasko 19:43 19:44  
Rimske Toplice 19:51 19:51  
Zidani Most 19:59    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xx x
Sty   xx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxxx  xxxx  xx 
Maj   x xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx        
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.