DP
Pociągi/linie

Wybór

R 12341

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Kaliska   07:25 R 12341
Łódź Pabianicka 07:29 07:30  
Łódź Chojny 07:33 07:33  
Łódź Dąbrowa 07:36 07:36  
Łódź Widzew 07:41 07:41  
Łódź Andrzejów 07:45 07:46  
Koluszki 08:00 08:20  
Słotwiny 08:24 08:24  
Wykno 08:30 08:31  
Zaosie 08:34 08:34  
Skrzynki 08:38 08:38  
Tomaszów Mazowiecki 08:46 08:47  
Jeleń 08:52 08:52  
Bratków 08:58 08:58  
Szadkowice 09:04 09:04  
Słomianka 09:07 09:07  
Opoczno 09:13    
Dni kursowania:
kursuje 16., 17. Maj 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.