DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43602 BIAŁA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   08:55 R 43602 BIAŁA
Bielsko-Biała Wschód 08:57 08:58  
Krzemionki 09:06 09:06  
Kozy 09:09 09:09  
Kozy Zagroda 09:12 09:13  
Kęty Podlesie 09:20 09:20  
Kęty 09:23 09:23  
Zamek Bulowicki 09:28 09:29  
Bulowice 09:32 09:33  
Andrychów Górnica 09:38 09:38  
Andrychów 09:44 09:44  
Inwałd 09:49 09:49  
Chocznia Górna 09:55 09:56  
Chocznia 09:59 10:00  
Wadowice 10:07 10:12 BUS43602 BIAŁA
Klecza Dolna 10:15 10:16  
Klecza Górna 10:18 10:19  
Barwałd Średni 10:21 10:22  
Barwałd Górny 10:27 10:28  
Kalwaria Zebrzydowska 10:33 10:34  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 10:36 10:37  
Przytkowice 10:45 10:45  
Leńcze 10:52 10:52  
Podolany 10:55 10:55  
Wola Radziszowska 10:58 10:58  
Radziszów 11:05 11:05  
Rzozów 11:10 11:10  
Skawina 11:17 11:17  
Kraków Sidzina 11:25 11:25  
Kraków Swoszowice 11:37 11:37  
Kraków Sanktuarium 11:44 11:44  
Kraków Łagiewniki 11:47 11:47  
Kraków Bonarka 11:50 11:50  
Kraków Podgórze P2 11:53 11:53  
Kraków Płaszów 11:56    
Dni kursowania:
kursuje 1. Kwi do 8. Cze 2019; oprócz 13. do 24. Maj 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Wadowice --> Kraków Płaszów)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Wadowice --> Wadowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Dolna --> Klecza Dolna)
przystanek autobusowy poza stacją (Klecza Górna --> Klecza Górna)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Średni --> Barwałd Średni)
przystanek autobusowy poza stacją (Barwałd Górny --> Barwałd Górny)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska --> Kalwaria Zebrzydowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze P2 --> Kraków Podgórze P2)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Płaszów --> Kraków Płaszów)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Wadowice --> Kraków Płaszów)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Wadowice)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.