DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95807 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:00 SKM95807 L3
Gdańsk Główny 14:02 14:03  
Gdańsk Stocznia 14:05 14:05  
Gdańsk Politechnika 14:07 14:07  
Gdańsk Wrzeszcz 14:09 14:10  
Gdańsk Zaspa 14:12 14:12  
Gdańsk Przymorze 14:15 14:15  
Gdańsk Oliwa SKM 14:17 14:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:19 14:19  
Sopot Wyścigi 14:21 14:21  
Sopot 14:23 14:24  
Sopot Kamienny Potok 14:26 14:26  
Gdynia Orłowo 14:29 14:29  
Gdynia Redłowo 14:31 14:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:34 14:35  
Gdynia Główna 14:37 14:38  
Gdynia Stocznia 14:39 14:40  
Gdynia Grabówek 14:43 14:43  
Gdynia Leszczynki 14:45 14:45  
Gdynia Chylonia 14:47 14:48  
Gdynia Cisowa 14:49 14:49  
Rumia Janowo 14:53 14:54  
Rumia 14:56 14:57  
Reda 15:01 15:01  
Reda Pieleszewo 15:04 15:04  
Wejherowo Śmiechowo 15:07 15:07  
Wejherowo-Nanice 15:09 15:10  
Wejherowo 15:13 15:13  
Gościcino Wejherowskie 15:17 15:18  
Luzino 15:23 15:23  
Strzebielino Morskie 15:28 15:28  
Bożepole Wielkie 15:32 15:32  
Godętowo 15:37 15:38  
Lębork Mosty 15:42 15:43  
Lębork 15:46    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxxx xxxxxx x| xxx|x
Sty  xxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lut xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxx | 
Mar xx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Kwi xxxxxx xxxxxx xxxxxx  xxxxx xx 
Maj  x x|xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxx
Cze x xxxxxx xxxxxx xxx|    |    | 
Wrz  xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxxxx x 
Paź xxxxx xxxxxx xxxxxx|xxxxxx xxxx
Lis xx xxxxxx| xxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx|    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.