DP
Pociągi/linie

Wybór

TER94627

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Epinal   18:54 TER94627
Xertigny 19:08 19:09  
Bains-les-Bains 19:18 19:19  
Aillevillers 19:31 19:32  
Luxeuil-les-Bains 19:42 19:43  
Lure 19:55 19:56  
Ronchamp(Lure) 20:04 20:05  
Champagney(Haute-Saône) 20:11 20:12  
Bas-Evette(Belfort) 20:18 20:19  
Trois-Chenes 20:24 20:25  
Belfort Ville 20:28    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 27. Paź 2019; oprócz 21., 22. Cze 2019
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.