DP
Pociągi/linie

Wybór

R 46543

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lubliniec   09:49 R 46543
Ciasna 09:57 09:58  
Sieraków 10:02 10:03  
Sowczyce 10:09 10:10  
Olesno Śląskie 10:15 10:15  
Stare Olesno 10:20 10:20  
Bąków 10:25 10:25  
Kluczbork 10:33 10:46  
Smardy 10:52 10:52  
Wołczyn 11:02 11:02  
Wierzbica Górna 11:09 11:10  
Domaszowice 11:19 11:19  
Gręboszów 11:33 11:34  
Namysłów 11:42 11:42  
Wilków Namysłowski 11:48 11:49  
Bierutów 12:01 12:01  
Solniki Wielkie 12:10 12:10  
Oleśnica 12:25 12:28  
Borowa Oleśnicka 12:35 12:35  
Długołęka 12:40 12:40  
Wrocław Psie Pole 12:45 12:46  
Wrocław Sołtysowice 12:49 12:49  
Wrocław Nadodrze 12:54 12:54  
Wrocław Mikołajów 12:59 13:00 R 46542
Wrocław Główny 13:05    
Dni kursowania:
kursuje 10. Cze do 1. Wrz 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.