DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 32471

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wuppertal-Oberbarmen   17:38 RB 32471
Wuppertal-Barmen 17:40 17:41  
Wuppertal Hbf 17:45 17:46  
Wuppertal-Vohwinkel 17:51 17:52  
Gruiten 17:56 17:56  
Haan 17:59 18:00  
Solingen Hbf 18:03 18:04  
Leichlingen 18:08 18:09  
Opladen 18:12 18:12  
Leverkusen-Schlebusch 18:15 18:16  
Köln-Mülheim 18:23 18:24  
Köln Messe/Deutz 18:29 18:30  
Köln Hbf 18:33 18:36  
Köln West 18:41 18:41  
Köln Süd 18:44 18:44  
Hürth-Kalscheuren 18:48 18:49  
Brühl 18:52 18:53  
Sechtem 18:56 18:57  
Roisdorf 19:01 19:02  
Bonn Hbf 19:06 19:08  
Bonn UN Campus 19:10 19:11  
Bonn-Bad Godesberg 19:14 19:14  
Bonn-Mehlem 19:17    
Dni kursowania:
kursuje 29., 30. Mar 2019
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Możliwość udzielenia pomocy osobom na wózkach inw.
gniazdko dla laptopów
klimatyzacja

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.