DP
Pociągi/linie

Wybór

LS 91101

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Łódź Fabryczna   06:28 LS 91101
Łódź Niciarniana 06:31 06:31  
Łódź Widzew 06:34 06:36  
Koluszki 06:47 06:52  
Rogów 06:58 07:02  
Skierniewice 07:16 07:17  
Warszawa Zachodnia 07:45 07:46  
Warszawa Centralna 07:50    
Dni kursowania:
kursuje 12. Sty do 17. Lut 2019 So, Nd
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Łódzka Kolej Aglomeracyjna
możliwa rezerwacja
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a
bezpłatne Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.