DP
Pociągi/linie

Wybór

R 11828 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Łuków   15:22 R 11828  
Krynka Łukowska 15:28 15:28   II/2
Radomyśl 15:31 15:32    
Dziewule 15:34 15:35   II/2
Borki-Kosy 15:38 15:39   II/2
Kosiorki 15:41 15:42   II/2
Białki Siedleckie 15:45 15:45   II/2
Siedlce Wschodnie 15:48 15:48   II/2
Siedlce 15:52      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.