DP
Pociągi/linie

Wybór

EIP 5404 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   15:22 EIP 5404
Sopot 15:30 15:31  
Gdańsk Oliwa 15:35 15:36  
Gdańsk Wrzeszcz 15:40 15:41  
Gdańsk Główny 15:46 15:49  
Tczew 16:05 16:06  
Malbork 16:17 16:18  
Iława Główna 16:53 16:54  
Działdowo 17:25 17:26  
Warszawa Wschodnia 18:33 18:34  
Warszawa Centralna 18:40 18:45  
Warszawa Zachodnia 18:49 18:50  
Włoszczowa Północ 20:07 20:08  
Sosnowiec Główny 20:57 20:58  
Katowice 21:07 21:10  
Tychy 21:23 21:24  
Pszczyna 21:36 21:37  
Czechowice-Dziedzice 21:45 21:46  
Bielsko-Biała Główna 22:01    
Dalsze informacje:
wagon dla osób niepełnosprawnych z platformą
UWAGA! Biletu nie kupisz u konduktora
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
wydzielona Strefa Ciszy
wagon gastronomiczny
klimatyzacja
PKP Intercity
pociąg z jednostek elektrycznych
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6
wagon z oznaczeniami w alfabecie Braille`a

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.