DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19660 R61 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   11:55 KM 19660 R61
Gierwaty 12:02 12:02  
Goworowo 12:10 12:10  
Pasieki 12:18 12:18  
Prabuty Góry 12:23 12:24  
Przetycz 12:28 12:38  
Zygmuntowo Mazowieckie 12:44 12:44  
Dalekie 12:51 12:51  
Leszczydół 12:56 12:57  
Wyszków 13:03 13:03  
Rybienko 13:06 13:07  
Lucynów 13:10 13:11  
Mostówka 13:15 13:15  
Grzegorzewo 13:19 13:19  
Jarzębia Łąka 13:22 13:23  
Tłuszcz 13:26    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.