DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43604 BOLEK I LOLEK

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   11:39 R 43604 BOLEK I LOLEK
Bielsko-Biała Wschód 11:41 11:42  
Krzemionki 11:51 11:52  
Kozy 11:56 11:56  
Kozy Zagroda 12:01 12:01  
Kęty Podlesie 12:08 12:09  
Kęty 12:12 12:12  
Zamek Bulowicki 12:17 12:18  
Bulowice 12:21 12:22  
Andrychów Górnica 12:27 12:27  
Andrychów 12:33 12:34  
Inwałd 12:39 12:39  
Chocznia Górna 12:45 12:46  
Chocznia 12:50 12:50  
Wadowice 12:57 12:58  
Klecza Dolna 13:02 13:03  
Klecza Górna 13:07 13:07  
Barwałd Średni 13:11 13:12  
Barwałd Górny 13:15 13:15  
Kalwaria Zebrzydowska 13:21 13:21  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 13:24 13:31  
Przytkowice 13:34 13:35  
Leńcze 13:38 13:39  
Podolany 13:41 13:41  
Wola Radziszowska 13:43 13:44  
Radziszów 13:48 13:48  
Rzozów 13:53 13:53  
Skawina 13:58 14:00  
Kraków Sidzina 14:04 14:05  
Kraków Swoszowice 14:09 14:10  
Kraków Sanktuarium 14:12 14:12  
Kraków Łagiewniki 14:16 14:16  
Kraków Bonarka 14:18 14:19  
Kraków Podgórze 14:21 14:22  
Kraków Zabłocie 14:23 14:24  
Kraków Główny 14:28    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; oprócz 25. Lut do 28. Cze 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.