DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43802

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Katowice   10:16 R 43802
Katowice Zawodzie 10:19 10:20  
Katowice Szopienice Południowe 10:22 10:23  
Mysłowice 10:29 10:30  
Jaworzno Szczakowa 10:44 10:49 R 43803
Jaworzno Ciężkowice 10:56 10:56  
Balin 11:04 11:04  
Trzebinia 11:18 11:29  
Dulowa 11:37 11:38  
Wola Filipowska 11:44 11:45  
Krzeszowice 11:50 11:51  
Rudawa 11:57 11:57  
Zabierzów 12:02 12:02  
Kraków Business Park 12:04 12:05  
Kraków Mydlniki Wapiennik 12:07 12:07  
Kraków Mydlniki 12:09 12:10  
Kraków Łobzów 12:16 12:16  
Kraków Główny 12:23 12:25  
Kraków Zabłocie 12:30 12:30  
Kraków Płaszów 12:34 12:34  
Kraków Prokocim 12:37 12:38  
Kraków Bieżanów 12:41 12:42  
Kokotów 12:46 12:46  
Węgrzce Wielkie 12:50 12:50  
Podłęże 12:56 12:57  
Staniątki 12:59 13:00  
Szarów 13:02 13:03  
Kłaj 13:05 13:06  
Stanisławice 13:09 13:09  
Cikowice 13:11 13:12  
Bochnia 13:15 13:15  
Rzezawa 13:19 13:20  
Jasień Brzeski 13:22 13:23  
Brzesko Okocim 13:26 13:26  
Sterkowiec 13:30 13:30  
Biadoliny 13:33 13:34  
Bogumiłowice 13:40 13:40  
Tarnów Mościce 13:44 13:45  
Tarnów 13:48 13:48  
Wola Rzędzińska 13:53 13:54  
Wałki 13:57 13:58  
Czarna Tarnowska 14:03 14:03  
Grabiny 14:08 14:08  
Dębica 14:12 14:20  
Dębica Wschodnia 14:22 14:23  
Lubzina 14:27 14:27  
Ropczyce 14:30 14:31  
Ropczyce Witkowice 14:33 14:34  
Sędziszów Małopolski 14:37 14:38  
Będziemyśl 14:42 14:43  
Trzciana 14:46 14:47  
Świlcza 14:50 14:50  
Rudna Wielka 14:53 14:53  
Rzeszów Główny 15:01    
Dni kursowania:
kursuje 5. Maj do 2. Cze 2019 Nd; także 24. Mar 2019, 1. do 4. Maj 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
tylko 2 kl.
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
klimatyzacja
Wifi
dostęp dla wózków inwalidzkich

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.