DP
Pociągi/linie

Wybór

S 3 14.03.18 Kierunek: Güstrow

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Warnemünde   06:40 S 3
Warnemünde Werft 06:42 06:42  
Rostock-Lichtenhagen 06:45 06:45  
Rostock-Lütten Klein 06:47 06:48  
Rostock-Evershagen 06:49 06:50  
Rostock-Marienehe 06:52 06:52  
Rostock-Bramow 06:54 06:54  
Rostock Holbeinplatz 06:56 06:56  
Rostock Parkstraße 06:58 06:58  
Rostock Hbf 07:01 07:07  
Kavelstorf(Kr Rostock) 07:14 07:14  
Scharstorf 07:18 07:19  
Kronskamp 07:22 07:23  
Laage(Meckl) 07:25 07:26  
Subzin-Liessow 07:29 07:29  
Plaaz 07:33 07:34  
Priemerburg 07:45 07:45  
Güstrow 07:50    
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.06.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.