DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77500

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   13:55 R 77500
Poznań Dębina 13:58 13:59  
Poznań Starołęka 14:01 14:02  
Poznań Krzesiny 14:05 14:06  
Gądki 14:10 14:11  
Kórnik 14:14 14:15  
Pierzchno 14:18 14:19  
Środa Wielkopolska 14:25 14:25  
Sulęcinek 14:31 14:32  
Solec Wielkopolski 14:35 14:35  
Chocicza 14:39 14:39  
Mieszków 14:45 14:45  
Jarocin 14:50 14:51  
Witaszyce 14:56 14:56  
Kotlin 15:01 15:01  
Pleszew 15:06 15:06  
Taczanów 15:11 15:11  
Bronów 15:16 15:16  
Biniew 15:21 15:22  
Ostrów Wielkopolski 15:29    
Dni kursowania:
kursuje 22. Maj do 8. Cze 2018 Pn - Pt; oprócz 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.