DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 91730 R6 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Tłuszcz   04:40 KM 91730 R6
Jasienica Mazowiecka 04:43 04:44  
Klembów 04:47 04:48  
Dobczyn 04:51 04:51  
Zagościniec 04:54 04:54  
Wołomin Słoneczna 04:57 04:58  
Wołomin 05:00 05:01  
Kobyłka 05:04 05:05  
Kobyłka Ossów 05:08 05:08  
Zielonka 05:12 05:13  
Zielonka Bankowa 05:16 05:16  
Warszawa Mokry Ług 05:19 05:19  
Warszawa Rembertów 05:26 05:27  
Warszawa Wschodnia 05:33 05:34  
Warszawa Stadion 05:36 05:37  
Warszawa Powiśle 05:39 05:39  
Warszawa Śródmieście PKP 05:42 05:43  
Warszawa Ochota 05:45 05:46  
Warszawa Zachodnia 05:49    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.07.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.