DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58207

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdynia Główna   09:58 R 58207
Gdynia Chylonia 10:03 10:04  
Rumia 10:10 10:11  
Reda 10:15 10:16  
Wejherowo 10:23 10:24  
Gościcino Wejherowskie 10:28 10:28  
Luzino 10:33 10:34  
Strzebielino Morskie 10:38 10:39  
Bożepole Wielkie 10:42 10:43  
Godętowo 10:48 10:54  
Lębork Mosty 10:58 10:58  
Lębork 11:02 11:05  
Leśnice 11:09 11:10  
Pogorzelice 11:13 11:19  
Potęgowo 11:28 11:28  
Głuszyno Pomorskie 11:32 11:32  
Strzyżyno Słupskie 11:35 11:36  
Damnica 11:41 11:41  
Jezierzyce Słupskie 11:48 11:49  
Słupsk 11:56    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.10.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.