DP
Pociągi/linie

Wybór

R 88906

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Miastko   17:50 R 88906
Słosinko 17:58 17:59  
Biały Bór 18:07 18:07  
Drzonowo 18:16 18:16  
Gwda Mała 18:23 18:23  
Szczecinek 18:33 18:55  
Czarnobór 19:02 19:02  
Żółtnica 19:05 19:06  
Czarne 19:14 19:15  
Domisław 19:21 19:21  
Bińcze 19:27 19:28  
Biskupnica 19:33 19:33  
Człuchów 19:43 19:43  
Brzeźno Człuchowskie 19:49 19:50  
Chojnice 19:58    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.