DP
Pociągi/linie

Wybór

R 75302

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Poznań Główny   07:54 R 75302
Poznań Garbary 07:57 07:58  
Poznań Wschód 08:00 08:01 R 75303
Ligowiec 08:04 08:05  
Kobylnica 08:07 08:08  
Biskupice Wielkopolskie 08:12 08:13  
Promno 08:15 08:16  
Pobiedziska Letnisko 08:18 08:18  
Pobiedziska 08:21 08:21  
Lednogóra 08:25 08:26  
Fałkowo 08:29 08:30  
Pierzyska 08:33 08:33  
Gniezno 08:40 08:41  
Jankowo Dolne 08:46 08:46  
Trzemeszno 08:52 08:52  
Wydartowo 08:57 08:58  
Mogilno 09:03 09:07  
Kołodziejewo 09:13 09:13  
Janikowo 09:18 09:18  
Inowrocław 09:27 09:28  
Jaksice 09:32 09:33  
Złotniki Kujawskie 09:37 09:38  
Nowa Wieś Wielka 09:43 09:43  
Chmielniki Bydgoskie 09:47 09:47  
Brzoza Bydgoska 09:50 09:51  
Trzciniec 09:56 09:56  
Bydgoszcz Błonie 09:59 10:00  
Bydgoszcz Główna 10:06    
Dni kursowania:
kursuje 11. Mar do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 14.12.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.