DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80245 SŁUPIA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   05:05 R 80245 SŁUPIA
Reblino 05:11 05:11  
Sycewice 05:15 05:15  
Wrześnica 05:19 05:19  
Sławno 05:25 05:26  
Karwice 05:32 05:32  
Wiekowo 05:39 05:39  
Skibno 05:44 05:45  
Koszalin 05:52 05:54  
Nosówko 06:02 06:03  
Kościernica 06:06 06:07  
Białogard 06:11 06:14  
Czarnowęsy Pomorskie 06:19 06:20  
Rąbino 06:25 06:30  
Nielep 06:34 06:35  
Świdwin 06:42 06:43  
Klępnica 06:49 06:50  
Worowo 06:53 06:53  
Łobez 06:58 06:58  
Lesięcin 07:03 07:04  
Runowo Pomorskie 07:07 07:08  
Cieszyno Łobeskie 07:12 07:13  
Chociwel 07:21 07:21  
Lisowo 07:25 07:25  
Trąbki 07:29 07:30  
Gogolewo 07:33 07:34  
Ulikowo 07:37 07:38  
Stargard 07:44 07:48  
Grzędzice Stargardzkie 07:52 07:52  
Miedwiecko 07:55 07:56  
Reptowo 07:59 08:00  
Szczecin Zdunowo 08:04 08:04  
Szczecin Dąbie 08:09 08:09  
Szczecin Zdroje 08:12 08:12  
Szczecin Port Centralny 08:19 08:20  
Szczecin Główny 08:24    
Dni kursowania:
kursuje 21. Paź do 8. Gru 2018; oprócz 26. do 30. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)
Wifi

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.