DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 90431 R9 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Nasielsk   04:51 KM 90431 R9
Kątne 04:54 04:54  
Jackowo Dworskie 04:57 04:57  
Świercze 05:00 05:01  
Kałęczyn 05:04 05:05  
Gąsocin 05:08 05:09  
Gołotczyzna 05:12 05:13  
Ciechanów Przemysłowy 05:19 05:19  
Ciechanów 05:22 05:23  
Czeruchy 05:28 05:29  
Krośnice Mazowieckie 05:32 05:32  
Konopki 05:35 05:36  
Stupsk Mazowiecki 05:38 05:39  
Wyszyny 05:42 05:43  
Mława Miasto 05:47 05:48  
Mława 05:50 05:51  
Iłowo 05:56 05:56  
Narzym 05:59 06:00  
Działdowo 06:07    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.