DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59808

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   06:59 SKM59808
Lębork Mosty 07:02 07:02  
Godętowo 07:07 07:07  
Bożepole Wielkie 07:12 07:13  
Strzebielino Morskie 07:16 07:21  
Luzino 07:25 07:26  
Gościcino Wejherowskie 07:30 07:31  
Wejherowo 07:35 07:51  
Wejherowo-Nanice 07:52 07:53  
Wejherowo Śmiechowo 07:54 07:55  
Reda Pieleszewo 07:57 07:58  
Reda 08:01 08:01  
Rumia 08:05 08:08  
Rumia Janowo 08:10 08:10  
Gdynia Cisowa 08:14 08:14  
Gdynia Chylonia 08:16 08:17  
Gdynia Leszczynki 08:18 08:19  
Gdynia Grabówek 08:20 08:21  
Gdynia Stocznia 08:23 08:24  
Gdynia Główna 08:26 08:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 08:28 08:29  
Gdynia Redłowo 08:31 08:32  
Gdynia Orłowo 08:34 08:34  
Sopot Kamienny Potok 08:37 08:37  
Sopot 08:40 08:41  
Sopot Wyścigi 08:42 08:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 08:44 08:45  
Gdańsk Oliwa SKM 08:46 08:47  
Gdańsk Przymorze 08:49 08:49  
Gdańsk Zaspa 08:51 08:52  
Gdańsk Wrzeszcz 08:53 08:55  
Gdańsk Politechnika 08:57 08:57  
Gdańsk Stocznia 08:59 08:59  
Gdańsk Główny 09:02 09:03  
Gdańsk Śródmieście 09:05    
Dni kursowania:
kursuje 23. Mar 2019, 27. Kwi 2019, 4., 18. Maj 2019, 8. Cze 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.