DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Kirchheim(Teck)

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Herrenberg   00:16 S 1
Nufringen 00:19 00:19  
Gärtringen 00:22 00:22  
Ehningen(b Böblingen) 00:25 00:25  
Hulb 00:28 00:28  
Böblingen 00:30 00:30  
Goldberg(Württ) 00:32 00:32  
Stuttgart-Rohr 00:37 00:38  
Stuttgart-Vaihingen 00:40 00:40  
Stuttgart-Österfeld 00:42 00:42  
Stuttgart Universität 00:44 00:44  
Stuttgart Schwabstr. 00:50 00:50  
Stuttgart Feuersee 00:51 00:52  
Stuttgart Stadtmitte 00:53 00:53  
Stuttgart Hbf (tief) 00:55 00:55  
Stuttgart-Bad Cannstatt 00:59 00:59  
Stuttgart Neckarpark 01:02 01:02  
Stuttgart-Untertürkheim 01:04 01:04  
Stuttgart-Obertürkheim 01:07 01:07  
Esslingen-Mettingen 01:09 01:09  
Esslingen(Neckar) 01:12 01:12  
Oberesslingen 01:14 01:14  
Esslingen-Zell 01:17 01:17  
Altbach 01:19 01:19  
Plochingen 01:22 01:24  
Wernau(Neckar) 01:27 01:27  
Wendlingen(Neckar) 01:31 01:31  
Kirchheim(Teck)-Ötlingen 01:35 01:35  
Kirchheim(Teck) 01:38    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxx 
Kwi  xxxxx   xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze xxx xxxx  x   xxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Herrenberg --> Böblingen)
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxx 
Kwi  xxxxx   xxxxxx xxxxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze xxx xxxx  xxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Böblingen --> Wendlingen(Neckar))
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx   xxx   xxx    xx
Lut x   xxxx   xxx    xxxx  xx  
Mar xx  xxxxx  xxxx   xxxx  xxxx 
Kwi  xxxxx   xxxxxx x xxxxxxxxxxxx 
Maj xxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxx
Cze xxx xxxx  xxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxx xxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxx 
Gru xx xxxxxxxxxxx            
(Wendlingen(Neckar) --> Kirchheim(Teck))
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 29) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.