DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK11011 POLONEZ 21.03.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Warszawa Zachodnia   19:59 TLK11011 POLONEZ  
Warszawa Centralna 20:04 20:10   II/3
Warszawa Wschodnia 20:17 20:21    
Siedlce 21:17 21:18    
Łuków 21:35 21:36    
Międzyrzec Podlaski 21:54 21:55    
Biała Podlaska 22:10 22:11    
Terespol 22:37      
Dalsze informacje:
przewóz przesyłek konduktorskich
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 29.05.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.