DP
Pociągi/linie

Wybór

S 2 Kierunek: Filderstadt

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Schorndorf   04:48 S 2
Weiler(Rems) 04:51 04:51  
Winterbach(b Schorndorf) 04:53 04:53  
Geradstetten 04:55 04:56  
Grunbach 04:57 04:58  
Beutelsbach 05:00 05:00  
Endersbach 05:02 05:02  
Stetten-Beinstein 05:04 05:04  
Rommelshausen 05:06 05:07  
Waiblingen 05:09 05:10  
Fellbach 05:12 05:13  
Stuttgart-Sommerrain 05:15 05:15  
Stuttgart Nürnberger Str. 05:17 05:18  
Stuttgart-Bad Cannstatt 05:20 05:21  
Stuttgart Hbf (tief) 05:25 05:25  
Stuttgart Stadtmitte 05:27 05:27  
Stuttgart Feuersee 05:28 05:29  
Stuttgart Schwabstr. 05:30 05:30  
Stuttgart Universität 05:35 05:35  
Stuttgart-Österfeld 05:37 05:37  
Stuttgart-Vaihingen 05:39 05:40  
Stuttgart-Rohr 05:41 05:42  
Oberaichen 05:44 05:44  
Leinfelden 05:46 05:46  
Echterdingen 05:49 05:49  
Stuttgart Flughafen/Messe 05:52 05:52  
Filderstadt 05:56    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxxxxxxxx  
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi xxxxxxxxxxxx        xxxx  xx 
Maj  xx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Schorndorf --> Weiler(Rems))
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sty xxxxxxxxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxxxxxxxx  
Mar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kwi xxxxxxxxxxxx        xxxx  xx 
Maj  xx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Cze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Lip xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sie xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Wrz xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Paź xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Lis xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 
Gru xxxxxxxxxxxxxx            
(Weiler(Rems) --> Waiblingen)
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019; 12. Sty do 17. Lut 2019 Pn - Pt (Waiblingen --> Filderstadt)
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.