DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43600 WANDA

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   06:20 R 43600 WANDA
Bielsko-Biała Wschód 06:22 06:23  
Krzemionki 06:30 06:31  
Kozy 06:34 06:34  
Kozy Zagroda 06:37 06:38  
Kęty Podlesie 06:44 06:45  
Kęty 06:49 06:53  
Zamek Bulowicki 06:58 06:58  
Bulowice 07:02 07:02  
Andrychów Górnica 07:07 07:07  
Andrychów 07:13 07:13  
Inwałd 07:18 07:19  
Chocznia Górna 07:25 07:25  
Chocznia 07:29 07:30  
Wadowice 07:37 07:37  
Klecza Dolna 07:42 07:42  
Klecza Górna 07:47 07:47  
Barwałd Średni 07:51 07:52  
Barwałd Górny 07:55 07:55  
Kalwaria Zebrzydowska 08:01 08:02  
Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona 08:04 08:09 BUS43600 WANDA
Przytkowice 08:17 08:17  
Leńcze 08:24 08:24  
Podolany 08:27 08:27  
Wola Radziszowska 08:30 08:30  
Radziszów 08:37 08:37  
Rzozów 08:42 08:42  
Skawina 08:49 08:49  
Kraków Sidzina 08:57 08:57  
Kraków Swoszowice 09:09 09:09  
Kraków Sanktuarium 09:16 09:16  
Kraków Łagiewniki 09:19 09:19  
Kraków Bonarka 09:22 09:22  
Kraków Podgórze P2 09:25 09:25  
Kraków Płaszów 09:28    
Dni kursowania:
kursuje 10. do 31. Mar 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
połączenie autobusowe (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Płaszów)
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst. (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)
przystanek autobusowy poza stacją (Przytkowice --> Przytkowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Leńcze --> Leńcze)
przystanek autobusowy poza stacją (Podolany --> Podolany)
przystanek autobusowy poza stacją (Wola Radziszowska --> Wola Radziszowska)
przystanek autobusowy poza stacją (Radziszów --> Radziszów)
przystanek autobusowy poza stacją (Rzozów --> Rzozów)
przystanek autobusowy poza stacją (Skawina --> Skawina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sidzina --> Kraków Sidzina)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Swoszowice --> Kraków Swoszowice)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Sanktuarium --> Kraków Sanktuarium)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Łagiewniki --> Kraków Łagiewniki)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Bonarka --> Kraków Bonarka)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Podgórze P2 --> Kraków Podgórze P2)
przystanek autobusowy poza stacją (Kraków Płaszów --> Kraków Płaszów)
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy (Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona --> Kraków Płaszów)
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT) (Bielsko-Biała Główna --> Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.