DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM96317

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Wrzeszcz   12:46 SKM96317
Gdańsk Strzyża 12:49 12:49  
Gdańsk Niedźwiednik 12:52 12:52  
Gdańsk Brętowo 12:55 12:55  
Gdańsk Jasień 12:58 12:59  
Gdańsk Kiełpinek 13:01 13:01  
Gdańsk Matarnia 13:05 13:05  
Gdańsk Port Lotniczy 13:09 13:09  
Gdańsk Rębiechowo 13:10 13:11  
Gdańsk Osowa 13:16 13:16  
Gdynia Karwiny 13:22 13:22  
Gdynia Stadion 13:28 13:28  
Gdynia Główna 13:33    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 14. Gru 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Połączenie z lotniskiem
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.02.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.