DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Stuttgart Schwabstr.

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Esslingen(Neckar)   13:33 S 1
Esslingen-Mettingen 13:35 13:35  
Stuttgart-Obertürkheim 13:37 13:37  
Stuttgart-Untertürkheim 13:40 13:40  
Stuttgart Neckarpark 13:42 13:42  
Stuttgart-Bad Cannstatt 13:45 13:46  
Stuttgart Hbf (tief) 13:50 13:50  
Stuttgart Stadtmitte 13:52 13:52  
Stuttgart Feuersee 13:53 13:54  
Stuttgart Schwabstr. 13:55    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx  x xxxx
Sty  xxxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx   xxxxx xxxx x  xxxxx xx 
Maj  xxxxxxxx  xxxxx  xxxx  xxx
Cze x xxxxx        xxxx xxxxxx 
Lip xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxxxxx xxx
Sie xxx xxxxxx xxxxxx xxxxxxxxxxxx
Wrz  xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxx x 
Paź xx xx xxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxx
Lis  x xxxxxxxxxxxx xxxxxx xxxxxx 
Gru  xxxxxx xxxxxx            
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.04.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.