DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95807 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:00 SKM95807 L3
Gdańsk Główny 14:02 14:03  
Gdańsk Stocznia 14:05 14:05  
Gdańsk Politechnika 14:07 14:07  
Gdańsk Wrzeszcz 14:10 14:10  
Gdańsk Zaspa 14:12 14:12  
Gdańsk Przymorze 14:15 14:15  
Gdańsk Oliwa SKM 14:17 14:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:19 14:19  
Sopot Wyścigi 14:21 14:21  
Sopot 14:24 14:24  
Sopot Kamienny Potok 14:26 14:26  
Gdynia Orłowo 14:29 14:29  
Gdynia Redłowo 14:32 14:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 14:35 14:35  
Gdynia Główna 14:37 14:38  
Gdynia Stocznia 14:40 14:40  
Gdynia Grabówek 14:43 14:43  
Gdynia Leszczynki 14:45 14:45  
Gdynia Chylonia 14:48 14:48  
Gdynia Cisowa 14:49 14:49  
Rumia Janowo 14:54 14:54  
Rumia 14:59 14:59  
Reda 15:03 15:03  
Reda Pieleszewo 15:06 15:06  
Wejherowo Śmiechowo 15:09 15:09  
Wejherowo-Nanice 15:12 15:12  
Wejherowo 15:14 15:16  
Gościcino Wejherowskie 15:20 15:20  
Luzino 15:25 15:25  
Strzebielino Morskie 15:29 15:29  
Bożepole Wielkie 15:33 15:33  
Godętowo 15:44 15:44  
Lębork Mosty 15:48 15:48  
Lębork 15:52    
Dni kursowania:
kursuje 12. Mar do 9. Cze 2018 Pn - So; oprócz 2. Kwi 2018, 7. do 13. Kwi 2018, 1., 3., 31. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.