DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80253

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Słupsk   14:35 R 80253
Reblino 14:40 14:41  
Sycewice 14:44 14:45  
Wrześnica 14:48 14:49  
Sławno 14:55 14:55  
Karwice 15:01 15:01  
Wiekowo 15:08 15:08  
Skibno 15:13 15:14  
Koszalin 15:23 15:28  
Dunowo 15:34 15:34  
Nosówko 15:37 15:38  
Kościernica 15:41 15:42  
Białogard 15:47 15:50  
Czarnowęsy Pomorskie 15:56 15:56  
Rąbino 16:02 16:02  
Nielep 16:07 16:07  
Świdwin 16:13 16:14  
Klępnica 16:20 16:21  
Worowo 16:25 16:31  
Łobez 16:36 16:40  
Lesięcin 16:45 16:45  
Runowo Pomorskie 16:49 16:49  
Cieszyno Łobeskie 16:53 16:54  
Chociwel 17:01 17:01  
Lisowo 17:05 17:05  
Trąbki 17:09 17:10  
Gogolewo 17:13 17:14  
Ulikowo 17:17 17:18  
Stargard 17:23 17:24  
Grzędzice Stargardzkie 17:28 17:28  
Miedwiecko 17:31 17:32  
Reptowo 17:35 17:36  
Szczecin Zdunowo 17:40 17:41  
Szczecin Dąbie 17:45 17:46  
Szczecin Zdroje 17:48 17:49  
Szczecin Port Centralny 17:57 17:58  
Szczecin Główny 18:02    
Dni kursowania:
kursuje 11. Cze do 30. Lis 2018 Pn - So; oprócz 15. Sie 2018, 22. Paź do 24. Lis 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.