DP
Pociągi/linie

Wybór

R 76368 13.10.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Żary   19:05 R 76368 II/6
Żary Kunice 19:10 19:10   II/1
Jankowa Żagańska 19:14 19:14   I/1
Konin Żagański 19:17 19:17   I/1
Iłowa Żagańska 19:22 19:22   I/1
Okrąglica 19:30 19:30   I/1
Ruszów 19:36 19:36   II/1
Jagodzin 19:43 19:44   I/1
Stary Węgliniec 19:52 19:52   I/1
Węgliniec 19:59      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Przewóz rowerów niemożliwy
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.10.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.