DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59798

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wejherowo   20:22 SKM59798
Wejherowo-Nanice 20:24 20:24  
Wejherowo Śmiechowo 20:26 20:26  
Reda Pieleszewo 20:29 20:29  
Reda 20:38 20:38  
Rumia 20:42 20:42  
Rumia Janowo 20:44 20:44  
Gdynia Cisowa 20:49 20:49  
Gdynia Chylonia 20:51 20:51  
Gdynia Leszczynki 20:52 20:52  
Gdynia Grabówek 20:54 20:54  
Gdynia Stocznia 20:58 20:58  
Gdynia Główna 20:59 21:00  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 21:02 21:02  
Gdynia Redłowo 21:04 21:04  
Gdynia Orłowo 21:07 21:07  
Sopot Kamienny Potok 21:10 21:10  
Sopot 21:13 21:13  
Sopot Wyścigi 21:15 21:15  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 21:16 21:16  
Gdańsk Oliwa SKM 21:19 21:19  
Gdańsk Przymorze 21:20 21:20  
Gdańsk Zaspa 21:23 21:23  
Gdańsk Wrzeszcz 21:25 21:25  
Gdańsk Politechnika 21:27 21:27  
Gdańsk Stocznia 21:29 21:29  
Gdańsk Główny 21:32 21:33  
Gdańsk Śródmieście 21:35    
Dni kursowania:
kursuje 15. do 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.