DP
Pociągi/linie

Wybór

Bus 2920

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Zidani Most   17:02 Bus 2920
Rimske Toplice 17:09 17:10  
Lasko 17:19 17:20  
Celje 17:34 17:38 R 2920
Sentjur 17:46 17:47  
Grobelno 17:50 17:51  
Ponikva 17:54 17:55  
Ostrozno 17:59 18:00  
Dolga Gora 18:02 18:03  
Poljcane 18:09 18:10  
Slovenska Bistrica 18:16 18:17  
Pragersko 18:23 18:24  
Race 18:29 18:30  
Orehova vas 18:32 18:33  
Hoce 18:35 18:36  
Maribor Tezno 18:39 18:40  
Maribor 18:42    
Dni kursowania:
kursuje 9. Gru 2018 do 20. Lip 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.03.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.