DP
Pociągi/linie

Wybór

R 60531 21.04.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Wrocław Główny   06:35 R 60531 I/1
Wrocław Mikołajów 06:39 06:40 R 60530 I/3
Wrocław Nadodrze 06:44 06:45    
Wrocław Sołtysowice 06:49 06:50    
Wrocław Psie Pole 06:53 06:53    
Długołęka 06:58 06:59    
Borowa Oleśnicka 07:05 07:06    
Oleśnica 07:13 07:14   IV/2
Solniki Wielkie 07:24 07:24    
Bierutów 07:30 07:30    
Wilków Namysłowski 07:42 07:42    
Namysłów 07:49 07:50    
Gręboszów 07:55 07:56    
Domaszowice 08:02 08:02    
Wierzbica Górna 08:09 08:09    
Wołczyn 08:14 08:15    
Smardy 08:22 08:22    
Kluczbork 08:28      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 30.04.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.