DP
Pociągi/linie

Wybór

RB 24853

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Limburg(Lahn)   18:23 RB 24853
Eschhofen 18:26 18:27  
Kerkerbach 18:30 18:30  
Runkel 18:33 18:34  
Villmar 18:37 18:38  
Arfurt(Lahn) 18:42 18:43  
Aumenau 18:46 18:47  
Fürfurt 18:50 18:51  
Gräveneck 18:54 18:54  
Weilburg 19:00 19:01  
Löhnberg 19:03 19:04  
Stockhausen(Lahn) 19:09 19:09  
Leun/Braunfels 19:13 19:13  
Solms 19:16 19:17  
Albshausen 19:19 19:20  
Wetzlar 19:25 19:26  
Dutenhofen(Wetzlar) 19:32 19:32  
Gießen 19:38 19:47  
Gießen Licher Str 19:50 19:51  
Großen Buseck 19:56 19:57  
Reiskirchen(Kr Gi) 20:00 20:05  
Saasen 20:08 20:09  
Göbelnrod 20:11 20:12  
Grünberg(Oberhess) 20:15 20:15  
Lehnheim 20:18 20:19  
Mücke(Hess) 20:22 20:22  
Nieder Ohmen 20:25 20:26  
Burg-u. Nieder Gemünden 20:30 20:31  
Ehringshausen(Oberhess) 20:35 20:35  
Zell-Romrod 20:43 20:43  
Alsfeld(Oberhess) 20:51 20:54  
Lauterbach(Hess)Nord 21:07 21:07  
Angersbach 21:10 21:11  
Bad Salzschlirf 21:14 21:19  
Großenlüder 21:24 21:25  
Oberbimbach 21:27 21:28  
Fulda 21:37    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxx
Cze   xxxxx  xxxx xxxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.03.19 (Hafas 31) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.