DP
Pociągi/linie

Wybór

R 80264

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Białogard   14:09 R 80264
Kościernica 14:13 14:13  
Nosówko 14:17 14:17  
Dunowo 14:20 14:21  
Koszalin 14:28 14:30  
Skibno 14:38 14:44  
Wiekowo 14:49 14:50  
Karwice 14:57 14:57  
Sławno 15:03 15:04  
Wrześnica 15:10 15:10  
Sycewice 15:14 15:14  
Reblino 15:18 15:18  
Słupsk 15:24    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru     |    xxxxx| xxxxx   |    | 
Sty  xxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx    | 
Lut     |    |xxxxx  xxxxx  xxxx | 
Mar x  xxxxx |xxxxx  xxxxx  xxxxx| 
Kwi xxxxx  xxxxx  xxx  |   xxx  xx 
Maj     |xxxxx  xxxxx  xxxxx| xxxxx
Cze   xxxxx  xxxxx| xxx|    |    | 
Wrz  xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxxx  x 
Paź xxxx| xxxxx  xxxxx |xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx | xxxx  xxxxx  xxxxx| 
Gru  xxxxx  xxxxx |    |    |    |
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.