DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19662 R61 13.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   14:44 KM 19662 R61
Gierwaty 14:51 14:51  
Goworowo 14:59 14:59  
Pasieki 15:06 15:18  
Prabuty Góry 15:23 15:24  
Przetycz 15:28 15:28  
Zygmuntowo Mazowieckie 15:34 15:35  
Dalekie 15:41 15:42  
Leszczydół 15:47 15:47  
Wyszków 15:53 15:54  
Rybienko 15:57 15:57  
Lucynów 16:01 16:01  
Mostówka 16:05 16:06  
Grzegorzewo 16:09 16:10  
Jarzębia Łąka 16:13 16:13  
Tłuszcz 16:17    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.