DP
Pociągi/linie

Wybór

R 58410

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Toruń Wschodni   14:29 R 58410
Toruń Miasto 14:32 14:33  
Toruń Główny 14:36 14:38 R 58411
Toruń Kluczyki 14:41 14:42  
Cierpice Kąkol 14:48 14:49  
Przyłubie 14:56 14:56  
Solec Kujawski 15:02 15:02  
Bydgoszcz Łęgnowo 15:09 15:10  
Bydgoszcz Wschód 15:13 15:14  
Bydgoszcz Bielawy 15:16 15:17  
Bydgoszcz Leśna 15:19 15:20  
Bydgoszcz Główna 15:25 15:35  
Bydgoszcz Zachód 15:38 15:39  
Bydgoszcz Osowa Góra 15:42 15:42  
Pawłówek 15:46 15:46  
Zielonczyn 15:49 15:50  
Ślesin 15:55 15:56  
Nakło nad Notecią 16:04 16:04  
Anieliny 16:10 16:11  
Samostrzel 16:14 16:15  
Jadwiżyn 16:19 16:19  
Wyrzysk Osiek 16:25 16:25  
Krostkowo 16:30 16:30  
Białośliwie 16:35 16:36  
Miasteczko Krajeńskie 16:41 16:42  
Kaczory 16:49 16:49  
Piła Główna 16:58    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 9. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.