DP
Pociągi/linie

Wybór

R 21342 21.04.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Opoczno   07:53 R 21342  
Słomianka 07:58 07:59    
Szadkowice 08:02 08:03    
Bratków 08:08 08:09    
Jeleń 08:14 08:15   I/2
Tomaszów Mazowiecki 08:22 08:23   II/2
Skrzynki 08:29 08:30   III/2
Zaosie 08:33 08:34   II/2
Wykno 08:37 08:38   II/2
Słotwiny 08:44 08:45   I/2
Żakowice PLD 08:50 08:50   I/1
Gałkówek 08:55 08:55   I/2
Łódź Widzew 09:05 09:08   II/3
Łódź Dąbrowa 09:13 09:13   I/2
Łódź Chojny 09:16 09:17   III/2
Łódź Pabianicka 09:20 09:20   II/2
Łódź Kaliska 09:25     II/3
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.06.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.