DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99318

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Świder   09:14 SKW99318
Józefów 09:16 09:17  
Michalin 09:19 09:19  
Warszawa Falenica 09:21 09:22  
Warszawa Miedzeszyn 09:24 09:24  
Warszawa Radość 09:26 09:27  
Warszawa Międzylesie 09:29 09:30  
Warszawa Anin 09:31 09:32  
Warszawa Wawer 09:34 09:34  
Warszawa Gocławek 09:36 09:37  
Warszawa Olszynka Grochowska 09:39 09:40  
Warszawa Wschodnia 09:44 09:48  
Warszawa Stadion 09:50 09:51  
Warszawa Powiśle 09:53 09:53  
Warszawa Śródmieście PKP 09:56 09:57  
Warszawa Ochota 09:59 10:00  
Warszawa Zachodnia 10:03    
Dni kursowania:
kursuje 21. do 29. Lip 2018 So, Nd
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.01.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.