DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59804

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   05:06 SKM59804
Lębork Mosty 05:09 05:10  
Godętowo 05:14 05:15  
Bożepole Wielkie 05:20 05:21  
Strzebielino Morskie 05:24 05:25  
Luzino 05:29 05:30  
Gościcino Wejherowskie 05:34 05:35  
Wejherowo 05:39 05:44  
Wejherowo-Nanice 05:46 05:46  
Wejherowo Śmiechowo 05:48 05:48  
Reda Pieleszewo 05:51 05:51  
Reda 05:54 05:55  
Rumia 05:58 05:59  
Rumia Janowo 06:01 06:01  
Gdynia Cisowa 06:05 06:05  
Gdynia Chylonia 06:07 06:17  
Gdynia Leszczynki 06:18 06:19  
Gdynia Grabówek 06:20 06:21  
Gdynia Stocznia 06:23 06:24  
Gdynia Główna 06:26 06:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:28 06:29  
Gdynia Redłowo 06:31 06:32  
Gdynia Orłowo 06:34 06:34  
Sopot Kamienny Potok 06:37 06:37  
Sopot 06:40 06:41  
Sopot Wyścigi 06:42 06:43  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:44 06:45  
Gdańsk Oliwa SKM 06:46 06:47  
Gdańsk Przymorze 06:49 06:49  
Gdańsk Zaspa 06:51 06:52  
Gdańsk Wrzeszcz 06:53 06:55  
Gdańsk Politechnika 06:57 06:57  
Gdańsk Stocznia 06:59 06:59  
Gdańsk Główny 07:02 07:03  
Gdańsk Śródmieście 07:05    
Dni kursowania:
kursuje 16., 17. Cze 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.11.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.