DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77495

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Kościan   07:02 R 77495
Oborzyska Stare 07:09 07:09  
Czempiń 07:14 07:14  
Iłowiec 07:18 07:19  
Drużyna Poznańska 07:22 07:22  
Mosina 07:25 07:26  
Puszczykówko 07:29 07:29  
Puszczykowo 07:32 07:32  
Luboń koło Poznania 07:36 07:37  
Poznań Dębiec 07:39 07:40  
Poznań Główny 07:45    
Dni kursowania:
kursuje 12. Mar do 4. Maj 2018 Pn - Pt; oprócz 2. Kwi 2018, 1., 3. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
dostęp dla wózków inwalidzkich
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.