DP
Pociągi/linie

Wybór

R 22921 21.04.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Parczew Kolejowa   05:01 R 22921 I/1
Parczew 05:03 05:03   II/1
Gródek 05:10 05:11   I/1
Zabiele 05:14 05:14   I/1
Brzeźnica Bychawska 05:17 05:18   I/1
Tarło 05:22 05:23   I/1
Pałecznica 05:26 05:26   I/1
Lubartów Słowackiego 05:30 05:30   I/1a
Lubartów Lipowa 05:32 05:33   I/1a
Lubartów 05:36 05:36    
Wandzin 05:40 05:40   I/1
Niemce 05:44 05:44   I/1
Bystrzyca koło Lublina 05:46 05:47    
Ciecierzyn 05:50 05:50   I/1
Rudnik Przystanek 05:54 05:54   I/1
Lublin Ponikwoda 05:57 05:57   I/1
Lublin Zadębie 05:58 05:58   I/1
Lublin Północny 06:02 06:02 R 22920 II/2
Lublin 06:06      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
klimatyzacja
WC dla podróżnych na wózkach inwalidzkich
Przewozy Regionalne
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 25.06.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.