DP
Pociągi/linie

Wybór

R 77231

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Rawicz   06:45 R 77231
Bojanowo 06:54 06:54  
Kaczkowo 06:59 07:00  
Rydzyna 07:03 07:04  
Leszno 07:12 07:16  
Lipno Nowe 07:23 07:24  
Górka Duchowna 07:27 07:28  
Stare Bojanowo 07:32 07:33  
Przysieka Stara 07:37 07:38  
Kościan 07:43 07:43  
Oborzyska Stare 07:50 07:50  
Czempiń 07:55 07:56  
Iłowiec 08:00 08:01  
Drużyna Poznańska 08:04 08:04  
Mosina 08:08 08:08  
Puszczykówko 08:12 08:12  
Puszczykowo 08:15 08:15  
Luboń koło Poznania 08:20 08:20  
Poznań Dębiec 08:23 08:24  
Poznań Główny 08:29    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 10. Mar 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
Możliwość zakupu biletu na bilkom.pl
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.