DP
Pociągi/linie

Wybór

KM 19656 R61 14.07.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Ostrołęka   07:36 KM 19656 R61
Gierwaty 07:43 07:43  
Goworowo 07:51 07:51  
Pasieki 07:58 07:59  
Prabuty Góry 08:04 08:04  
Przetycz 08:08 08:09  
Zygmuntowo Mazowieckie 08:15 08:15  
Dalekie 08:22 08:22  
Leszczydół 08:27 08:28  
Wyszków 08:34 08:34  
Rybienko 08:37 08:38  
Lucynów 08:41 08:42  
Mostówka 08:46 08:46  
Grzegorzewo 08:50 08:50  
Jarzębia Łąka 08:53 08:54  
Tłuszcz 08:57    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Koleje Mazowieckie
autobus szynowy

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 16.07.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.