DP
Pociągi/linie

Wybór

S 1 Kierunek: Herrenberg

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Plochingen   05:23 S 1
Altbach 05:25 05:25  
Esslingen-Zell 05:27 05:27  
Oberesslingen 05:30 05:30  
Esslingen(Neckar) 05:32 05:33  
Esslingen-Mettingen 05:35 05:35  
Stuttgart-Obertürkheim 05:37 05:37  
Stuttgart-Untertürkheim 05:40 05:40  
Stuttgart Neckarpark 05:42 05:42  
Stuttgart-Bad Cannstatt 05:45 05:46  
Stuttgart Hbf (tief) 05:50 05:50  
Stuttgart Stadtmitte 05:52 05:52  
Stuttgart Feuersee 05:53 05:54  
Stuttgart Schwabstr. 05:55 05:55  
Stuttgart Universität 06:00 06:00  
Stuttgart-Österfeld 06:02 06:02  
Stuttgart-Vaihingen 06:04 06:05  
Stuttgart-Rohr 06:06 06:07  
Goldberg(Württ) 06:12 06:12  
Böblingen 06:14 06:14  
Hulb 06:16 06:16  
Ehningen(b Böblingen) 06:19 06:19  
Gärtringen 06:22 06:22  
Nufringen 06:25 06:25  
Herrenberg 06:29    
Dni kursowania:
        5    10   15   20   25   30
    ----+----+----+----+----+----+-
Gru         xxxxx xxxxx    xx  
Sty  xxx xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lut x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxx  
Mar x  xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Kwi xxxxx   xxxx  xxxx   xxxx  xx 
Maj  xx xxxxx  xxxxx  xxxx  xxx
Cze   xxxxx        xxx  xxxxx  
Lip xxxxx  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxx
Sie xx  xxxxx xxxxx  xxxxx xxxxx 
Wrz  xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxxx  x 
Paź xx x xxxxx  xxxxx xxxxx  xxxx
Lis    xxxxx xxxxx  xxxxx  xxxxx 
Gru  xxxxx  xxxxx             
Dalsze informacje:
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
dowóz ostatnią łódką

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 23.04.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.