DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM59810

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Lębork   08:36 SKM59810
Lębork Mosty 08:39 08:39  
Godętowo 08:44 08:49  
Bożepole Wielkie 08:54 08:55  
Strzebielino Morskie 08:59 08:59  
Luzino 09:04 09:04  
Gościcino Wejherowskie 09:09 09:09  
Wejherowo 09:14 09:15  
Wejherowo-Nanice 09:16 09:17  
Wejherowo Śmiechowo 09:19 09:19  
Reda Pieleszewo 09:22 09:22  
Reda 09:25 09:25  
Rumia 09:29 09:30  
Rumia Janowo 09:32 09:32  
Gdynia Cisowa 09:36 09:36  
Gdynia Chylonia 09:38 09:38  
Gdynia Leszczynki 09:40 09:40  
Gdynia Grabówek 09:42 09:42  
Gdynia Stocznia 09:45 09:45  
Gdynia Główna 09:47 09:48  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 09:49 09:50  
Gdynia Redłowo 09:52 09:53  
Gdynia Orłowo 09:55 09:55  
Sopot Kamienny Potok 09:58 09:58  
Sopot 10:01 10:01  
Sopot Wyścigi 10:03 10:03  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 10:05 10:05  
Gdańsk Oliwa SKM 10:07 10:08  
Gdańsk Przymorze 10:09 10:10  
Gdańsk Zaspa 10:12 10:12  
Gdańsk Wrzeszcz 10:14 10:15  
Gdańsk Politechnika 10:17 10:17  
Gdańsk Stocznia 10:19 10:19  
Gdańsk Główny 10:22 10:23  
Gdańsk Śródmieście 10:25    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2018 do 9. Mar 2019 Pn - So; oprócz 25., 26. Gru 2018, 1. Sty 2019
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.01.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.