DP
Pociągi/linie

Wybór

R 43700

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Żywiec   16:32 R 43700
Żywiec Sporysz 16:39 16:39  
Pewel Mała 16:49 16:49  
Jeleśnia 16:58 17:04  
Pewel Wielka Centrum 17:10 17:11  
Pewel Wielka 17:17 17:17  
Hucisko 17:24 17:25  
Kurów Suski 17:32 17:32  
Lachowice Centrum 17:40 17:40  
Lachowice 17:46 17:47  
Stryszawa 17:51 17:52  
Sucha Beskidzka 18:01    
Dni kursowania:
kursuje 10. Mar do 2. Cze 2019 Nd; oprócz 21. Kwi 2019; także 22. Kwi 2019
Dalsze informacje:
Przewozy Regionalne
Możliwość zakupu na bilkom.pl i w aplikacji Bilkom Bilety
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
tylko 2 kl.
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.03.19 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.