DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK57110 DRWĘCA 14.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Olsztyn Główny   17:49 TLK57110 DRWĘCA
Olsztyn Zachodni 17:52 17:53  
Ostróda 18:15 18:16  
Iława Główna 18:41 18:42  
Jabłonowo Pomorskie 19:04 19:05  
Wąbrzeźno 19:16 19:17  
Kowalewo Pomorskie 19:27 19:28  
Toruń Wschodni 19:42 19:43  
Toruń Miasto 19:46 19:47  
Toruń Główny 19:51 19:53  
Inowrocław 20:16 20:17  
Mogilno 20:35 20:36  
Gniezno 20:53 20:58  
Poznań Główny 21:31    
Dalsze informacje:
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.