DP
Pociągi/linie

Wybór

EIC 5350 GIEWONT 13.01.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Gdynia Główna   04:21 EIC 5350 GIEWONT  
Sopot 04:29 04:30    
Gdańsk Oliwa 04:33 04:34    
Gdańsk Wrzeszcz 04:38 04:39    
Gdańsk Główny 04:44 04:47    
Tczew 05:03 05:04    
Malbork 05:16 05:17    
Iława Główna 05:53 05:54    
Warszawa Wschodnia 07:32 07:34    
Warszawa Centralna 07:40 07:45   III/2
Warszawa Zachodnia 07:49 07:51    
Kraków Główny 10:17 10:27    
Sucha Beskidzka Zamek 11:40 11:41    
Chabówka 12:13 12:27    
Nowy Targ 12:53 12:54    
Zakopane 13:15      
Dalsze informacje:
wagon barowy
Możliwość zakupu biletu przez telefon komórkowy na m.bilkom.pl
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
klimatyzacja
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
przedział menedżerski

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 18.01.18 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.