DP
Pociągi/linie

Wybór

SKW99358

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Otwock   19:05 SKW99358
Świder 19:08 19:09  
Józefów 19:11 19:12  
Michalin 19:14 19:14  
Warszawa Falenica 19:16 19:17  
Warszawa Miedzeszyn 19:18 19:19  
Warszawa Radość 19:21 19:21  
Warszawa Międzylesie 19:24 19:24  
Warszawa Anin 19:26 19:26  
Warszawa Wawer 19:28 19:29  
Warszawa Gocławek 19:31 19:31  
Warszawa Olszynka Grochowska 19:34 19:34  
Warszawa Wschodnia 19:39 19:41  
Warszawa Stadion 19:43 19:43  
Warszawa Powiśle 19:45 19:46  
Warszawa Śródmieście PKP 19:48 19:50  
Warszawa Ochota 19:51 19:52  
Warszawa Zachodnia 19:55    
Dni kursowania:
kursuje 10. Gru 2017 do 25. Lut 2018 So, Nd; także 25., 26. Gru 2017, 1. Sty 2018
Dalsze informacje:
automat biletowy w pociągu
klimatyzacja
Szybka Kolej Miejska w Warszawie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 21.02.19 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2019 PKPInformatyka & PKP S.A.