DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95759

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   14:30 SKM95759
Gdańsk Główny 14:32 14:33  
Gdańsk Stocznia 14:35 14:35  
Gdańsk Politechnika 14:37 14:37  
Gdańsk Wrzeszcz 14:39 14:40  
Gdańsk Zaspa 14:42 14:42  
Gdańsk Przymorze 14:45 14:45  
Gdańsk Oliwa SKM 14:47 14:47  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 14:49 14:49  
Sopot Wyścigi 14:51 14:51  
Sopot 14:53 14:54  
Sopot Kamienny Potok 14:56 14:56  
Gdynia Orłowo 14:59 14:59  
Gdynia Redłowo 15:02 15:02  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 15:04 15:05  
Gdynia Główna 15:07 15:08  
Gdynia Stocznia 15:09 15:10  
Gdynia Grabówek 15:13 15:13  
Gdynia Leszczynki 15:15 15:15  
Gdynia Chylonia 15:17 15:18  
Gdynia Cisowa 15:19 15:19  
Rumia Janowo 15:23 15:24  
Rumia 15:26 15:29  
Reda 15:34 15:37  
Reda Pieleszewo 15:39 15:39  
Wejherowo Śmiechowo 15:42 15:42  
Wejherowo-Nanice 15:44 15:45  
Wejherowo 15:47    
Dni kursowania:
kursuje 20. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 12.12.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.