DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95801 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   06:00 SKM95801 L3
Gdańsk Główny 06:02 06:03  
Gdańsk Stocznia 06:05 06:05  
Gdańsk Politechnika 06:07 06:07  
Gdańsk Wrzeszcz 06:09 06:10  
Gdańsk Zaspa 06:12 06:12  
Gdańsk Przymorze 06:15 06:15  
Gdańsk Oliwa SKM 06:17 06:17  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:19 06:19  
Sopot Wyścigi 06:21 06:21  
Sopot 06:23 06:24  
Sopot Kamienny Potok 06:26 06:26  
Gdynia Orłowo 06:29 06:29  
Gdynia Redłowo 06:31 06:32  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:34 06:35  
Gdynia Główna 06:37 06:37  
Gdynia Stocznia 06:39 06:39  
Gdynia Grabówek 06:42 06:42  
Gdynia Leszczynki 06:44 06:44  
Gdynia Chylonia 06:46 06:47  
Gdynia Cisowa 06:48 06:48  
Rumia Janowo 06:52 06:53  
Rumia 06:55 07:02  
Reda 07:07 07:09  
Reda Pieleszewo 07:12 07:12  
Wejherowo Śmiechowo 07:15 07:15  
Wejherowo-Nanice 07:17 07:18  
Wejherowo 07:20 07:20  
Gościcino Wejherowskie 07:24 07:25  
Luzino 07:30 07:30  
Strzebielino Morskie 07:34 07:35  
Bożepole Wielkie 07:38 07:39  
Godętowo 07:44 07:56  
Lębork Mosty 08:00 08:00  
Lębork 08:04    
Dni kursowania:
kursuje 19., 20. Maj 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
pociąg z możliwością przewozu rowerów
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 17.10.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.