DP
Pociągi/linie

Wybór

KD 69951 17.04.18

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Wrocław Główny   11:52 KD 69951
Wrocław Mikołajów 11:57 11:58  
Wrocław Nadodrze 12:04 12:04  
Wrocław Sołtysowice 12:09 12:09  
Wrocław Psie Pole 12:12 12:12  
Wrocław Zakrzów 12:14 12:14  
Wrocław Pawłowice 12:16 12:16  
Ramiszów 12:19 12:19  
Pasikurowice 12:23 12:23  
Siedlec Trzebnicki 12:25 12:25  
Pierwoszów Miłocin 12:29 12:29  
Brochocin Trzebnicki 12:32 12:32  
Trzebnica 12:36    
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
m. dla niepełnosprawnych i o ogr. sprawności ruchowej
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
klimatyzacja
Koleje Dolnośląskie
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 22.04.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.