DP
Pociągi/linie

Wybór

TLK45106 BESKIDY 13.08.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Bielsko-Biała Główna   14:28 TLK45106 BESKIDY
Czechowice-Dziedzice 14:40 14:41  
Pszczyna 14:49 14:50  
Żory 15:23 15:24  
Rybnik 15:42 15:48  
Kuźnia Raciborska 16:23 16:24  
Kędzierzyn-Koźle 16:40 16:41  
Zdzieszowice 16:56 16:57  
Gogolin 17:10 17:11  
Opole Główne 17:36 17:38  
Brzeg 18:04 18:05  
Oława 18:15 18:16  
Wrocław Główny 18:34 18:40  
Wrocław Mikołajów 18:45 18:46  
Oborniki Śląskie 18:59 19:00  
Żmigród 19:13 19:14  
Rawicz 19:25 19:26  
Leszno 19:48 19:49  
Kościan 20:12 20:13  
Poznań Główny 20:51 20:55  
Poznań Wschód 21:01 21:03  
Gniezno 21:30 21:31  
Mogilno 21:47 21:48  
Inowrocław 22:05 22:06  
Bydgoszcz Główna 22:40    
Dalsze informacje:
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
przewóz przesyłek konduktorskich
tylko 2 kl.
PKP Intercity
rezerwacja obowiązkowa
miejsca dla osób z dziećmi do lat 6

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.08.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.