DP
Pociągi/linie

Wybór

R 66454 15.11.17

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie) aktualnie

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs Peron
Ścinawa   05:34 R 66454 II/12
Małowice Wołowskie 05:40 05:41   II/2
Orzeszków 05:44 05:44   II/2
Wołów 05:55 05:55   I/2
Łososiowice 05:59 06:00   II/2
Brzeg Dolny 06:05 06:05   II/2
Księginice 06:10 06:10   II/2
Czerna Mała 06:13 06:14   II/2
Brzezinka Średzka 06:17 06:17   I/2
Wrocław Pracze 06:24 06:25   II/2
Wrocław Stadion 06:29 06:29   II/2
Wrocław Kuźniki 06:31 06:32   I/2
Wrocław Muchobór 06:35 06:36   II/2
Wrocław Główny 06:43      
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
ograniczony przewóz rowerów w wag. nieprzyst.
Przewozy Regionalne
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 20.11.17 (Hafas 36) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.