DP
Pociągi/linie

Wybór

SKM95801 L3

Nowe zapytanie Powrót Strona do wydruku (Pociągi/linie)

Kurs

  Stacja/przystanek Przyjazd Odjazd Kurs
Gdańsk Śródmieście   05:55 SKM95801 L3
Gdańsk Główny 05:57 05:58  
Gdańsk Stocznia 06:00 06:00  
Gdańsk Politechnika 06:02 06:02  
Gdańsk Wrzeszcz 06:05 06:05  
Gdańsk Zaspa 06:07 06:07  
Gdańsk Przymorze 06:10 06:10  
Gdańsk Oliwa SKM 06:12 06:12  
Gdańsk Żabianka-AWFiS 06:14 06:14  
Sopot Wyścigi 06:16 06:16  
Sopot 06:19 06:19  
Sopot Kamienny Potok 06:21 06:21  
Gdynia Orłowo 06:24 06:24  
Gdynia Redłowo 06:27 06:27  
Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana 06:30 06:30  
Gdynia Główna 06:32 06:32  
Gdynia Stocznia 06:34 06:34  
Gdynia Grabówek 06:37 06:37  
Gdynia Leszczynki 06:39 06:39  
Gdynia Chylonia 06:42 06:42  
Gdynia Cisowa 06:43 06:43  
Rumia Janowo 06:48 06:48  
Rumia 06:51 06:51  
Reda 06:55 06:55  
Reda Pieleszewo 06:58 06:58  
Wejherowo Śmiechowo 07:01 07:01  
Wejherowo-Nanice 07:04 07:04  
Wejherowo 07:06 07:06  
Gościcino Wejherowskie 07:11 07:11  
Luzino 07:16 07:16  
Strzebielino Morskie 07:30 07:30  
Bożepole Wielkie 07:34 07:34  
Godętowo 07:39 07:39  
Lębork Mosty 07:43 07:43  
Lębork 07:46    
Dni kursowania:
kursuje 9. do 13. Kwi 2018
Dalsze informacje:
tylko 2 kl.
w pociągu wagon dla niepełnosprawnych(bez platformy)
przewóz rowerów - l. miejsc ograniczona
Szybka Kolej Miejska w Trójmieście
pociąg z elektrycznych zespołów trakcyjnych (EZT)

Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 28.05.18 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2018 PKPInformatyka & PKP S.A.